تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی کتاب دمشق؛

مراسم رونمایی از دو کتاب در غرفه ایران برگزار شد

دو کتاب داستان «باشان» و «اورکلیدون» در غرفه مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب دمشق رونمایی شد.

در ادامه فعالیت‌های متنوع رایزنی فرهنگی ایران و مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در چارچوب سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب دمشق، مراسم رونمایی از دو کتاب داستان «باشان» و «اورکلیدون» (28 شهریورماه) با حضور حسین الرفاعی و خانم فلک حصریه، نویسندگان این آثار و جمعی از اعضای اتحادیه نویسندگان و دوستداران ادبیات داستانی و ناشر کتاب‌ها در غرفه مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب دمشق رونمایی شد.

در این مراسم، حسین الرفاعی، ادیب سوری و رییس شعبه حزب بعث سوریه در شهر درعا و نویسنده داستان باشان و خانم فلک حصریه ادیب سوری و عضو دفتر اجرایی اتحادیه نویسندگان سوریه و نویسنده داستان اورکلیدون سخنان کوتاهی در مورد موضوع داستان خود و انگیزه‌شان برای نوشتن آن ایراد کردند.

گفتنی است؛ این دو کتاب در اجرای مصوبه شورای سیاستگزاری در سال‌های گذشته با پیگیری و هماهنگی رایزنی فرهنگی ایران و همکاری اتحادیه نویسندگان سوریه و با پشتیبانی مالی انتشارات فاتحان، نوشته و سال گذشته در لبنان چاپ شده است.


١٠:٣٧ - 1398/06/30    /    شماره : ٧٣٦٠١٧    /    تعداد نمایش : ١١خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1160207
 بازدید امروز : 860
 کل بازدید : 6525776
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 6.1094