تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

تأكيد بر توسعه روابط فرهنگي ايران و اندونزي

حسین هریانتو، استاد دانشگاه پارامدینه و همچنین دانشگاه اندونزی ضمن حضور در سفارت جمهوري اسلامي ايران در اندونزي در روز روز سه‌شنبه 21 اسفندماه با مهرداد رخشنده، رايزن فرهنگي كشورمان ديدار كرد. در اين ديدار بر توسعه روابط فرهنگي ايران و اندونزي تأكيد شد.

رخشنده در اين ديدار در خصوص برنامه‌های رایزنی فرهنگی ايران در اندونزي، فعالیت‌های صورت‌پذیرفته و برنامه‌های در دست اجرا مطالبی را بیان كرد و گفت: با همکاری‌های صمیمانه می‌توان ابهامات احتمالی جامعه علمی اندونزی درباره ایران را رفع كرد.

وي سپس با بيان اينكه بايد با استفاده از روش‌های نوین، ارتباطات تنگاتنگی را بين قشر دانشگاهی دو كشور ایجاد کرد، افزود: رایزنی فرهنگی ایران در اندونزي آمادگی کامل دارد تا در پیشبرد اهداف توسعه و تقویت روابط فرهنگی اين دو کشور بزرگ همکاری‌های لازم را انجام دهد.

رخشنده تأكيد كرد: در چند روز گذشته شاهد راه‌اندازی اتاق‌های اندونزی در دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه مذاهب تهران بودیم و این نشانی از اراده دو کشور در تحکیم روابط فرهنگی است.

در ادامه اين ديدار حسين هریانتو، استاد دانشگاه پارامدینه اندونزی با بيان سخناني اظهار كرد: با توجه به اینکه با جمهوري اسلامي ایران آشنا هستم، خبرهای کذب و دروغ‌پردازی‌های دشمنان اسلام درباره ایران را هيچگاه باور نمي‌كنم و تمام واقعيات مربوط به اين كشور بزرگ اسلامي برایم کاملاً روشن است.

وي در پايان آمادگی خود براي همكاري با رایزنی فرهنگی ایران در اندونزي را اعلام كرد.


٠٩:٠٣ - 1397/12/22    /    شماره : ٧٢٥١٩٣    /    تعداد نمایش : ٨١خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1560214
 بازدید امروز : 1823
 کل بازدید : 6490716
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 9.0781