تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور:

کودکان حامل پیام صلح و دوستی هستند

 

محمدعلی کیانی در دیدار گروه هنری کودکان چینی «سون شیائو» گفت: کودکان هنرمند با اجرای برنامه‌های هنری و صادقانه خود، حامل پیام صلح و دوستی هستند.

 گروه هنری کودکان چینی «سون شیائو» مشتمل بر کودکان پیش دبستانی و دبستانی به همراه مدیر مجتمع آموزش بین‌المللی ایناک، اساتید و مربیان آموزش چینی (19 مردادماه) ضمن حضور در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با محمدعلی کیانی، مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور این سازمان دیدار کردند.

کیانی در سخنانی، با اشاره به فعالیت‌های گوناگون فرهنگی و هنری ایران به ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های عرصه موسیقی را تشریح کرد.

مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: بدون تردید تلاش در راستای برگزاری روزهای دوستی بین کودکان و نوجوانان با سایر ملل، نقش مؤثری در آشنایی با ظرفیت‌های دوجانبه خواهد داشت.

وی ادامه داد: کودکان هنرمند با اجرای برنامه‌های هنری و صادقانه خود حامل پیام صلح و دوستی هستند و نقش سازنده‌ای نیز بر روی سایر هنرمندان کودک کشورشان خواهند داشت.

در ادامه، گروه موسیقی کودکان چینی اثر هنری فولکور با مضمون محبّت‌های خالصانه یک مادر نسبت به کودکان را به زبان چینی به همراه موسیقی محلی اجرا کردند.


در راستای برگزاری روزهای دوستی کودکان ایران با سایر ملل، روزهای دوستی کودکان ایرانی و چینی به همت رایزن فرهنگی کشورمان در پکن و با همکاری و برنامه‌ریزی اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

گروه «سون شیائو» که با همكاري رایزنی فرهنگی کشورمان در پکن و اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور به مدت یک هفته در ایران به سر می‌برند، ضمن دیدار و آشنایی با مدیران، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موزه موسیقی ایران و کارگاه موسیقی، تالار وحدت تهران، مراکز گردشگری و تاریخی تهران مانندکاخ سعدآباد و برنامه های مختلفی که در نظر گرفته شده بود، شرکت کردند.

 

 

 


٠٩:١٨ - 1398/05/23    /    شماره : ٧٣٤٢٥١    /    تعداد نمایش : ٣٦خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1560426
 بازدید امروز : 605
 کل بازدید : 6491650
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 9.6250