تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

شهريورماه آينده صورت مي‌گيرد؛

برگزاري هفته فیلم ایران در دانشگاه بولیواری ونزوئلا

 حسين ميرزايي، رایزن فرهنگی ایران در ونزوئلا در راستای بهره‌برداری از ظرفیت‌های دانشگاهی جامعه میزبان با آگوستین ویرگز، مدیر بخش فرهنگی دانشگاه بولیواری ونزوئلا ديدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار زمینه‌های همکاری دوجانبه و چگونگی استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه بوليواري براي برگزاری برنامه‌های فرهنگی و علمی مشترک و همچنین هفته‌های فیلم و نمایشگاه عکس، مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص برگزاری اولین دوره هفته فیلم ایران در این دانشگاه در اوایل ماه سپتامبر (شهريورماه آينده) موافقت به عمل آمد.

همچنين مدیر بخش فرهنگی دانشگاه بولیواری ونزوئلا درخواست خود را مبني مشاركت رایزنی فرهنگی ايران در برنامه هفته فرهنگی اين دانشگاه در ماه جاری به مناسبت پانزدهمین سالگرد تأسیس با نمايش فیلم‌هاي سينمايي ایرانی، ارايه داد که با موافقت رايزن فرهنگي كشورمان مواجه شد.

در پايان اين ديدار رایزن فرهنگی كشورمان از کتابخانه مرکزی دانشگاه ديدن و اعلام كرد؛ تعدادی آثار و منابع موجود در حوزه ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی از طرف رایزنی فرهنگی ايران به این کتابخانه اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ دانشگاه بولیواری ونزوئلا در سال 2002 به دستور رییس جمهور فقید این کشور هوگو چاوز تأسیس شد و هدف از راه‌اندازي آن به وجود آوردن زمینه تحصیل و آموزش اقشار متوسط و ضعیف جامعه بوده است.


١٠:١٤ - 1397/04/20    /    شماره : ٧٠٨٨٤٨    /    تعداد نمایش : ١٢١



خروج




مناسبت ها

 

 

 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 520804
 بازدید امروز : 60
 کل بازدید : 6203352
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 6.5938