تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

جشن فارغ التحصيلي دانش اموختگان در مانيل

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مانیل با همکاری سفارت جمهوری اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم مانیل از ۳۰ نفر از دانش آموختگان رشته های دندانپزشکی , پزشکی و مدیریت بازرگانی دانشگاه های فیلیپین تجلیل نمود.
 در این مراسم که در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد ابتدا کنسول جمهوری اسلامی ایران مراحل اداری فارغ التحصیلی و ارائه مدارک را برای دانشجویان فارغ التحصیل بیان نمود ، سپس جناب آقای تنهایی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران سخنانی را برای دانشجویان ایراد نمودند ایشان در بخشی از سخنان خود ضمن خوشحالی از جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ایران اعلام نمود با توجه به مشکلات موجود در کشور فیلیپین از اینکه شاهد فارغ التحصیلی جمع زیادی از عزیزان و دانشجویان ایرانی هستم بسیار خوشحالم و امیدوارم شما بتوانید در کشور خودتان به جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیزمان خدمت نمایید مشکلات زیادی که شما با آن دست و پنجه نرم کرده و هم اکنون میوه و حاصل آن را می بینید بسیار ارزشمند است امیدوارم این موفقیت روز به روز افزون گردد.
 سپس رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نیز طی سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای همه آنها آرزوی موفقیت نمود .
 سپس چند تن از دانشجویان طی سخنانی ضمن تشکر از سفارت و رایزنی جمهوری اسلامی ایران که این مراسم را برای اولین بار در فیلیپین برگزار کردند نکاتی ازخاطرات دوران تحصیل خود برای دیگران بازگو نمودند .
در پایان مراسم هدایا و جوایز ای که از سوی سفیر جمهوری اسلامی ایران و رایزنی فرهنگی تهیه شده بود به فارغ التحصیلان اهدا شد.

 

 


١١:٥١ - 1396/08/21    /    شماره : ٦٨٩٧٤٣    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج
مناسبت ها

 

 

 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 493026
 بازدید امروز : 1123
 کل بازدید : 5854992
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 8.3598