تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه‌های الزهرا(س) و فاتح سلطان محمد ترکیه

 

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه الزهرا(س) و دانشگاه فاتح سلطان محمد ترکیه به منظور توسعه روابط علمی و دانشگاهی در زمینه‌های تاریخ، هنر، مطالعات زنان و علوم پایه امضاء شد.

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه الزهرا(س) و دانشگاه فاتح سلطان محمد ترکیه با حضور انسیه  خزعلی،  بتول مشکین‌فام، نمایندگان دانشگاه الزهرا(س)، خانم بدیا تکین، مدیر روابط همکاری‌های بین‌الملل دانشگاه فاتح سلطان محمد و کوروش مقتدری، وابسته فرهنگی کشورمان در استانبول به منظور توسعه روابط علمی و دانشگاهی در زمینه‌های تاریخ، هنر، مطالعات زنان و علوم پایه میان دو دانشگاه به امضاء رسید.

خانم بدیا تکین سخنانی در باره مفاد تفاهمنامه و فعالیت‌های علمی و آموزشی دانشگاه فاتح سلطان ایراد کرد.

خزعلی و مشکین‌فام، نمایندگان دانشگاه الزهرا(س) هم با معرفی ظرفیت‌های علمی این دانشگاه به عنوان دانشگاه اختصاصی زنان در جمهوری اسلامی ایران اظهار کردند: مفاد این تفاهمنامه در زمینه تبادل استاد و دانشجو، برگزاری دوره‌ها و رشته‌های مشترک آموزشی، برگزاری کنفرانس و سمپوزیم‌های مشترک در موضوعات تاریخ، ادبیات، علوم پایه، هنرهای اسلامی و علوم اجتماعی است.

مقتدری، وابسته فرهنگی ایران در استانبول، آمادگی این نمایندگی فرهنگی را برای توسعه روابط علمی، پژوهشی و آموزشی میان دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران با دانشگاه‌های ترکیه اعلام کرد.

همچنین در ادامه این نشست، در خصوص ایجاد امکان راه‌اندازی مقطع پست‌ دکتری مشترک و برگزاری نمایشگاه بانوان هنرمند گفت‌وگو و تبادل نظر شد.


١٠:٤٥ - 1398/04/19    /    شماره : ٧٣٢٧١٩    /    تعداد نمایش : ٤٢خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1153784
 بازدید امروز : 2217
 کل بازدید : 6498501
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 10.1875