تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای راهپیمایی یوم‌الله 22بهمن


سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از تمامی مردم، آحاد مختلف جامعه و گروه‎های سیاسی، برای شرکت در راهپیمایی یوم‎الله 22بهمن دعوت کرد.

 در بیانیه این سازمان برای دعوت از آحاد مختلف جامعه برای شرکت در راهپیمایی باشکوه 22بهمن آمده است:

انقلاب اسلامی یک حقیقت برخاسته از سنت الهی است. امروز انقلاب اسلامی ایران پس از 40 سال که از عمر بابرکت و افتخارآمیز آن می‌گذرد، توانسته است به‎رغم تمامی موانع، سختی‎ها، دست‎اندازی‌ها و توطئه‌هایی دشمنانش با تکیه بر پشتوانه مردمی حرکت الهی خویش را ادامه دهد.

مردم بابصیرت و انقلابی ایران در سایه روشنگری‎های امام خمینی(ره) و جانشین خلف ایشان امام خامنه‌ای (مدظله العالی) چون دژی محکم و کوهی استوار در مقابل این فتنه‌گری‌ها بایستند و از حقوق مسلم خود در عرصه‎های مختلف سیاسی، فرهنگی، علمی و نظامی خود صیانت کنند.

کارکنان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در راهپیمایی باشکوه، سراسری و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن که مزین و آراسته به نام سیده نساء العالمین حضرت فاطمه زهرا(س) است، حضوری فعال و تجدید میثاق دیگری را با انقلاب اسلامی خواهند داشت. سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از تمامی اقشار مردم و گروه‎های سیاسی دعوت می‎کند که همانند سال‎های گذشته با شرکت در صفوف به هم پیوسته اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.


٠٩:١٥ - 1397/11/21    /    شماره : ٧٢٣٢٦٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1141569
 بازدید امروز : 398
 کل بازدید : 6447403
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 7.3750