تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

تأكيد مؤسسه «هیپو» ژاپن براي همكاري با ايران در زمينه آموزش كودك و نوجوان

در دیدار رايزن فرهنگي ايران با مسئولان مؤسسه هیپو در ژاپن، بر همکاری در حوزه کودکان و نوجوانان تأکید شد.

بحسين دیوسالار، رایزن فرهنگی ايران در ژاپن در ادامه توسعه همکاری با مؤسسات فرهنگی اين كشور، روز سه‌شنبه 13 آذرماه با ريیس مؤسسه هیپو (hippo) و همچنین مسئول ارتباطات بین‌الملل این مؤسسه دیدار كرد. در اين ديدار در خصوص همکاری‌های فرهنگی با تمرکز بر موضوعات مرتبط با کودکان و نوجوانان تأکید شد.

در ابتدای این دیدار، دیوسالار گزارشی از فعالیت‌های رایزنی فرهنگی كشورمان در ژاپن، اقدامات مرتبط با کودکان و نوجوانان از سوی جمهوری اسلامی ایران و برگزاری هفته‌های دوستی کودک ايران با کشورهای مختلف، ارايه داد.

وی همچنين به موضوع زبان فارسی هم اشاره و آمادگی رایزنی فرهنگی ايران برای آموزش این زبان در میان زبان‌های مؤسسه هيپو را اعلام کرد.

در ادامه هیروکی تاناکا که مسئولیت موسسه هيپو در زمینه کودکان و نوجوانان را به عهده دارد، گفت: این مؤسسه با هدف آشنا كردن کودکان و نوجوانان با فرهنگ‌های ملت‌های مختلف فعالیت می‌كند و ضمن برگزاری اردوهای آموزشی و فرهنگی، در خصوص آموزش زبان‌های مختلف و همچنین برنامه‌ریزی برای میزبانی خانواده‌ها در دوره‌های مختلف برای آشنایی کودکان با فرهنگ‌های متنوع فعالیت می‌كند.

در این دیدار همچنين در خصوص برگزاری هفته دوستی کودک ایران و ژاپن با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ايران، تبادل نظر صورت پذیرفت.


١٢:٣٨ - 1397/09/14    /    شماره : ٧١٩٢١٩    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج
مناسبت ها

 


 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1110938
 بازدید امروز : 813
 کل بازدید : 6316165
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 9.0625