تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزیدگان نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند

 

 

تجهیزات آزمایشگاهی، شیمی

با پایان یافتن نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو از برگزیدگان این دوره از رقابت نانو تقدیر شد.

 نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو علوم و فناوری با ثبت نام بیش از 18هزار داوطلب در 7 اردیبهشت 1397، به‌صورت همزمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی شروع به کار کرد.

در مرحله دوم این المپیاد نیز با حضور 408 نفر برتر مرحله اول در تیرماه برگزار شد و برگزیدگان این مرحله به مرحله نهایی این رقابت راه یافتند.

با برگزاری مرحله سوم، مراسم اختتامیه این دوره از المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو به کار خود پایان داد.

دکتر علی‌محمد سلطانی، مدیر دبیرخانه‌ ستاد توسعه‌ فناوری نانو در این مراسم برگزاری این رقابت را در راستای فعالیت‌های ترویجی عنوان کرد و گفت: این فعالیت‌ها ابزارهایی هستند تا موجب تقویت فرد شوند و به پیشرفت کشور کمک کنند.

وی عامل پیشرفت کشور را نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: در کلاس و دانشگاه، دانش را یاد می‌گیریم؛ ولی نیاز به مهارت‌های نرم مانند خوب صحبت کردن، خوب گوش دادن و کار گروهی است که یکی از دستاوردهای این دوره برای دانش‌آموزان تمرین کار گروهی خواهد بود.

مدیر دبیرخانه ستاد نانو با طرح این سؤال که نیروی انسانی در زمینه‌ نانو چه کاری می‌تواند انجام دهد، اظهار کرد: کشور ما نیاز به شرکت‌هایی در این زمینه دارد که بدرخشند و حتما تعدادی از شما در آینده مدیران و کارمندان این شرکت‌های توانمند خواهید شد. در حال حاضر شرکت‌های بزرگی در این حوزه در کشور فعال هستند و محصولات خود مانند نانوالیاف، دستگاه پوشش‌های سخت، رنگ‌هایی با خواص خاص را به خارج صادر می‌کنند.

بر اساس اعلام ستاد نانو، در این مراسم از استان‌ها، دبیرخانه‌ها و نهادهای ترویجی برتری که در برگزاری آزمون مرحله‌ اول این دوره از المپیاد دانش‌آموزی نانو مشارکت فعال داشتند، تقدیر و تشکر بعمل آمد و مدال‌آوران نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو نیز معرفی شدند. اسامی مدال‌آوران به این شرح است:

مدال طلا

رتبه نام استان
اول محمدپارسا مساح اصفهان
دوم مهران عبداللهی فارس
سوم ابوالفضل باقرزاده هرمزگان

مدال نقره

رتبه نام استان
اول اسماعیل عظیمی‌فرد آذربایجان شرقی
دوم سیدمجتبی ترابی خراسان جنوبی
سوم امیر دلدار خراسان رضوی
چهارم علیرضا فاضل آذربایجان شرقی
پنجم محمدمهدی عبدی کرمانشاه
ششم محمدجواد اصغری آذربایجان شرقی
هفتم پارسا فرهیخته کردستان

مدال برنز

رتبه نام استان
اول محمد قاضی‌زاده کرمان
دوم علی شهبازی خراسان رضوی
سوم آریا عابدی مازندران
چهارم علی رفیعی هرمزگان
پنجم علیرضا رنجبر آمل
ششم محمدجعفر آقاسیان مازندران
هفتم  فاطمه جابری‌خواه خراسان رضوی
هشتم مشکات بروغنی خراسان رضوی
نهم امیرحسین دلشاد خراسان رضوی
دهم سیدمحمدرضا نقوی مازندران
یازدهم فاطمه دهقان اشکذری یزد
دوازدهم شهرزاد مقیم مازندران
سیزدهم هیزا حسامی کردستان
چهاردهم فاطمه سفرپور خراسان رضوی
پانزدهم مهران طایفه کاظمی تبریز
شانزدهم زهرا جعفری بوشهر
هفدهم امیرمسعود صادقی‌نسب بوشهر
هجدهم سعیده فیروزی‌پور خراسان رضوی
نوزدهم شیدا یاراد بوشهر
بیستم کسری عالی‌زاده آذربایجان غربی

 


١١:٤٢ - 1397/06/21    /    شماره : ٧١٢٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٦



خروج




مناسبت ها

 

 

 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1008003
 بازدید امروز : 1809
 کل بازدید : 5874206
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 8.5781