تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

تعامل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در زمینه برگزاری نخستین اجلاس گفت‌وگوهای فرهنگی ايران و آفريقا تعامل خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به مناسبت برگزاری نخستین اجلاس گفت‌وگوهای فرهنگی ايران و آفريقا در آذرماه سال جاري، نشست تخصصی در روز سه‌شنبه (13 شهریورماه) با حضور محمدعلی ربانی، رییس مرکز مطالعات راهبردی و روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سيفی، معاون علمی مركز، جهان‌پرور، مسئول هماهنگی و برنامه‌ريزی دبيرخانه مركزي، محمدی، مشاور ریيس سازمان و مديركل روابط عمومی و امور بين‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در محل حوزه این روابط عمومی برگزار شد.

مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به ظرفيت‌های گسترده‌ این سازمان اشاره و با توجه به پيشنويس تفاهم‌نامه‌های موجود با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همچنين، امكان شكل‌گيری شبكه گسترده‌ای از محيط‌های فرهنگی و هنری، آمادگي این سازمان را برای برگزاری گفت‌وگوهای فرهنگی ايران و آفريقا در تهران اعلام کرد.

وی پیشنهاد برگزاری جشنواره فيلم و موسيقی سنتی، نمايشگاه عكس، صنايع دستی و مجموعه‌ای از منشورات علمی در حوزه روابط فرهنگی و بازديد از مجموعه‌های فرهنگی هنری مرتبط با موضوع اجلاس را داد.

در ادامه این دیدار، نسبت به برگزاری نشست مشترك با سفرای كشورهای آفريقایی در تهران با بهره‌گيری از ظرفيت دانشجويان آفريقایی و ارائه منشورات علمی فرهنگی در حوزه كشورهای آفريقايی تأکید شد.

بنابر اعلام این خبر، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نحوی تعاملات فرهنگی، علمی و دینی را در خارج از کشور ساماندهی می‌کند و معاونت فرهنگی هنری شهرداری هم به نوعی همین اقدامات را در کشورمان پیگیر است که با توجه به همسویی این دو نهاد، افزایش سطح ارتباطات انتفاع هر دو مجموعه را بدنبال خواهد داشت.


١٣:٣٤ - 1397/06/20    /    شماره : ٧١٢٣٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٤خروج
مناسبت ها

 


 
 

 

 
 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1141562
 بازدید امروز : 370
 کل بازدید : 6447375
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 8.5625