تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی خط نستعليق در تونس

با توجه به حضور حمیدرضا شورشی، استاد خط نستعلیق اعزامی از کشورمان به تونس به مناسبت برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تونس، رایزني فرهنگی ایران در تونس، کارگاه آموزشی خط نستعلیق را برای هنرجویان این هنر ایرانی برگزار كرد.

در آغاز اين كارگاه، جیلانی الغربی، استاد خط نستعلیق رایزنی فرهنگی كشورمان با قدرداني از رایزنی فرهنگی ايران براي اهتمام به توسعه و تقویت هنر و خط نستعلیق و همچنین تشکر از حمیدرضا شورشی، اظهار امیدواری کرد که بتواند از این فرصت پیش‌آمده استفاده کند و جلساتی را برای هنرجویان برگزار كند.

سپس محمد اسدی‌موحد، رايزن فرهنگي كشورمان به معرفی استاد اعزامی از ایران پرداخت و گفت: رایزنی فرهنگی ايران از هر فرصتی برای تقویت خط نستعلیق، هنر و فرهنگ ایرانی در بین علاقمندان تونسی استقبال می‌کند.

در ادامه استاد حمیدرضا شورشی از نمایشگاه خط آثار هنرجویان تونسی که در محل رایزنی مشغول آموزش این هنر هستند، بازدید و از پیشرفت هنرجویان خط نستعلیق در رایزنی ابراز خرسندی کرد.

برگزاری کارگاه آموزشی در مرکز آموزش دانشکده فنون و هنر تونس

خبر ديگر از تونس اينكه؛ به همت رایزنی فرهنگی ایران و در حاشیه برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تونس، کارگاه آموزشی یک روزه خط نستعلیق در مرکز آموزش دانشکده فنون و هنر تونس برگزار شد.

اين كارگاه در پنجمین روز از برگزاری نمایشگاه کتاب تونس و با تدريس حمیدرضا شورشی، استاد خط نستعلیق اعزامی از کشورمان برگزار شد.

برگزاری این کارگاه آموزشی مورد استقبال دانشجويان اين دانشكده قرار گرفت.


١١:٤٢ - 1397/01/27    /    شماره : ٧٠٣٣١١    /    تعداد نمایش : ٦١خروج
مناسبت ها

 

 
 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 969900
 بازدید امروز : 841
 کل بازدید : 5706460
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 5.3282