تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش

دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

رتبه پنجم مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه شریف در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی


مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب رتبه دوم در بین ٥٦ عضو شبکه آزمایشگاه‌های فناوری نانو و رتبه پنجم کشوری در میان ١١٩ آزمایشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی کشور شد.
مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف در دومین سال حضور خود در عرصه ارائه خدمات آزمایشگاهی به جامعه علمی و صنعتی کشور و در جدیدترین رتبه‌بندی آزمایشگاه‌های کشور موفق به کسب رتبه دوم در بین 56 عضو شبکه آزمایشگاه‌های فناوری نانو و رتبه پنجم کشوری در میان 119 آزمایشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی کشور شد.
مرکز خدمات آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف با هدف تمرکز بر فعالیتهای خدمات آزمایشگاهی در دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده و زیر مجموعه معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه است.
عمده فعالیت‌های این مرکز در جهت تسهیل در دسترسی به خدمات آزمایشگاه‌های پیشرفته و استفاده از توان مشاوره‌ای افراد متخصص در زمینه نیازهای توسعه علم و فناوری متمرکز است.
این مرکز با به اشتراک گذاشتن ظرفیت‌های آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی شریف در حوزه‌های مختلف اعم از تجهیزات آزمایشگاهی، تخصص انسانی، دانش فنی و استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها توانسته است شرایط دسترسی آسان به این خدمات را برای متقاضیان در کشور فراهم آورد.


١٥:٤٣ - 1396/05/01    /    شماره : ٦٨٢٨٠١    /    تعداد نمایش : ٥٥٥خروج
مناسبت ها

 

 
 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 954294
 بازدید امروز : 2912
 کل بازدید : 5640637
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 5.6250