تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش

دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

معرفي دستاوردهاي فرهنگي ايران در آنکارا

 دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه حاجت تپه آنکارا به منظور معرفي فرهنگ كشورهاي خارجي، اقدام به برگزاری نمایشگاه فرهنگی ـ هنری در روز جمعه، 22 ارديبهشت‌ماه كرد.

در این نمایشگاه که از کشورهای کره جنوبی، چین، فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، کانادا، ژاپن، اسپانیا و ... حضور داشتند، جمهوری اسلامی ایران نیز به همت جعفر پورفیض، استاد زبان فارسی دانشکده زبان‌های خارجی و همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به معرفی فرهنگی ایرانی ـ اسلامی مي‌پردازد.

غرفه جمهوری اسلامی ایران با اهدای کتب و محصولات مختلف فرهنگی به دانشجویان و بازدیدکنندگان از این غرفه، فرهنگ و هنر کشورمان را معرفي مي‌كند.

همچنين، در جریان برگزاری این نمایشگاه، رییس دانشگاه و رییس دانشکده زبان‌های خارجی با حضور در غرفه جمهوری اسلامی ایران از مشارکت کشورمان و ارائه تولیدات فرهنگی مناسب، قدردانی کردند.

رضا عزیزیان، معاون رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آنکارا برگزاری این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ و آداب و رسوم کشورها برشمرد و آن را اقدام مهمی برای تقویت دوستی و زندگی مسالمت‌آمیز میان انسان‌ها برشمرد.

وي افزود: حضور در این نمایشگاه و ارائه تولیدات فرهنگی فرصت مناسبی برای تقویت دوستی‌ها و مراودات بیشتر و همکاری‌های علمی و دانشگاهی است.


١٤:٣٢ - 1396/02/23    /    شماره : ٦٧٧٨١٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٠خروج
مناسبت ها

 

 
 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 940811
 بازدید امروز : 972
 کل بازدید : 5590614
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 7.1406